Maraton Sp. z o.o.
ul. Witosa 16
44 - 196 Knurów
woj. śląskie

tel: 32 236 46 69
tel: 784 398 828
Pon - Pt od 8:00 do 16:00

O nas

Zakres usług naszej firmy opiewa przede wszystkim o usługi oponiarskie, regenerację felg oraz sprzedaż akcesoriów do kół samochodowych. Jest to kierunek, w którym firma pragnie się rozwijać, tak abyśmy mogli zająć się ogumieniem oraz felgami Państwa samochodu od początku do końca.

Dokładamy wszelkich starań, aby firma PHU Maraton, była przyjaznym miejscem, w którym Klient będzie mógł zasięgnąć nie tylko fachowej porady dotyczącej wyboru ogumienia, akcesori do kół ale również skorzystać z usług wulkanizacyjnych oraz zregenerować, czy naprawić felgi.

Wraz ze zmieniającym się rynkiem i zapotrzebowaniem naszych Klientów uzupełniamy gamę świadczonych przez nas usług oraz dostosowujemy warsztat do obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów.

Stawiając na jakość i profesjonalizm staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb i wszelkiego rodzaju zamówień naszych klientów. Na bieżąco podnosimy poziom wykonywanych usług poprzez systematyczny udział w szkoleniach oraz inwestycje w nowoczesny sprzęt. Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzacie nas już tyle lat oraz za korzystanie z naszych usług. Uprzejmie zapraszamy również nowych Klientów do skorzystania z naszej oferty.